Zákaznická podpora:info@dfbyliny.cz

Energy vonný olej Lavender 10 ml

Kód: 7963
460 Kč –56 %
energy lavender aromaterapeuticka esence 10 ml.jpg.big
460 Kč –56 % 199 Kč 1 990 Kč / 100 ml
Skladem

EXPIRACE 13.04.2023

Energy Lavender aromaterapeutická esence je vhodná k navození pocitu klidu a pohody nejen v domácnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

nergy Lavender nás učí plně se „zamilovat do sebe“. harmonizuje energii celé naší bytosti, na všech rovinách, a svou klidnou silou přináší stav nevšední relaxace a uzdravujícího odpočinku. Vyrovnává energie ve všech čakrách, vnáší do života stabilitu a rovnováhu.
 
Levandule
 
Levandule původně pochází z oblasti středomoří, ale pro svoji velkou popularitu se odtud rozšířila po celé Evropě, části Asie a jistě i na další kontinenty. Je velmi vyhledávanou rostlinou, a to jak pro okrasu, jako koření, ale i pro další zpracování v kosmetickém a drogistickém průmyslu.
 
Její vůně je nezapomenutelná - i díky tomu ji nejde s něčím zaměnit.
 
Inhalace: 2–3 kapky do difuzéru nebo odpařovače.

Masáže a aplikace na pokožku: 4–6 kapek smícháme s 20 ml rostlinného oleje.

Koupele: Esenci je nutné vždy nejdříve rozmíchat v emulgátoru (rostlinný olej, vysoce procentní smetana nebo kterýkoliv z terapeutických krémů Pentagramu®) a poté přidat do vody. Pro zvýšení účinku lze obohatit koupelovou solí Biotermal. Doba koupele 20 minut.

Dávkování pro celotělové koupele: 3–6 kapek rozmíchat s 20 ml oleje, 150 ml smetany nebo 1 lžící terapeutického krému. Přidáme do vany s teplou vodou.

Dávkování pro koupele nohou: 2–5 kapek rozmíchat s 15 ml oleje, 75 ml smetany nebo 1 vrchovatou lžičkou terapeutického krému. Přidáme do nádoby s teplou vodou, které by mělo být tolik, aby dosáhla nad kotníky. Lázeň působí přes reflexní plochy a body na chodidlech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: