Zákaznická podpora:info@dfbyliny.cz

Energy vonný olej Mint 10 ml

Kód: 7966
Akce
Značka: ENERGY
450 Kč –49 %
energy cistus complex 30 ml 1.jpg.big
450 Kč –49 % 230 Kč 2 300 Kč / 100 ml
Skladem

EXPIRACE 1.7.2023

Energy Mint aromaterapeutická esence je bioinformační přípravek obsahující vysoce koncentrovaný 100 % přírodní extrakt bylin - Máty peprné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svou svěžestí a čistotou střeží přirozený pocitu klidu a volnosti v našem emočním centru. Máta peprná přináší volný nádech, kdy se nám do těla – v místě solar plexu – navrací odvaha i síla přirozeně se projevit a volně komunikovat.

Nedoporučuje se používat k ošetření obličeje. Pouze na pokožku těla, v minimální koncentraci! 1 maximálně 2 kapky do 20 ml rostlinného oleje, nebo viz způsob použití aplikace na pokožku.

Máta peprná

Svůj původ  máta nezapře, jedná se o vícenásobného křížence máty vodní, máty klasnaté a máty dlouholisté, přičemž je těžké určit vzájemné souznění.
Historicky se o mátě zmiňuje již Mathiolli ve svém herbáři. Jedna z nejznámějších a nejužívanějších bylinek na světě, vzhledem k tomu, že ji můžeme nalézt po celém světě. Příbuzným rodem jsou máta dlouholistá a máta vodní.

Inhalace: 2–3 kapky do difuzéru nebo odpařovače.

Masáže a aplikace na pokožku: 1–2 kapky smícháme s 20 ml rostlinného oleje.

Koupele: Esenci je nutné vždy nejdříve rozmíchat v emulgátoru (rostlinný olej, vysoce procentní smetana nebo kterýkoliv z terapeutických krémů Pentagramu®) a poté přidat do vody. Pro zvýšení účinku lze obohatit koupelovou solí Biotermal. Doba koupele 20 minut.

Dávkování pro celotělové koupele: 3–4 kapky rozmíchat s 20 ml oleje, 150 ml smetany nebo 1 lžící terapeutického krému. Přidáme do vany s teplou vodou.

Dávkování pro koupele nohou: 2–3 kapky rozmíchat s 15 ml oleje, 75 ml smetany nebo 1 vrchovatou lžičkou terapeutického krému. Přidáme do nádoby s teplou vodou, které by mělo být tolik, aby dosáhla nad kotníky. Lázeň působí přes reflexní plochy a body na chodidlech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: