Zákaznická podpora:info@dfbyliny.cz

Energy vonný olej Ylang ylang 10 ml

Kód: 7972
Akce
Značka: ENERGY
488 Kč –53 %
energy spiron air etericky olej 10 ml.jpg.big
488 Kč –53 % 230 Kč 2 300 Kč / 100 ml
Skladem

EXPIRACE 21.04.2023

Energy Ylang Ylang aromaterapeutická esence je vhodný k navození pocitu klidu a pohody nejen v domácnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energy Ylang Ylang nás učí plně se „zamilovat do sebe“, objevit svoji jedinečnost a krásu, přijímat se přesně takový, jaký právě teď jsem. Pouze takový člověk pak navazuje vztahy zdravé a harmonické. Celistvá bytost nevytváří závislosti na vztazích, zná svou hodnotu a vnímá zrcadlení ve vztazích kolem sebe.
 
Ylang Ylang
 
Esenciální olej Ylang Ylang se získává destilací typicky žlutých zářivých květů vysokého stromu Cananga odorata. Tento strom s květy se nejčastěji nachází na Madagaskaru, Filipínách a Sumatře. Kvalita tohoto oleje velmi závisí na času sběru květů, nejlepší je ranní sběr!
 
Nepoužívejte Ylang ylang ve vyšších dávkách, má silnou sladkou vůni a příliš velké množství by mohlo vyvolat zvracení a bolesti hlavy.
 
Inhalace: 2–3 kapky do difuzéru nebo odpařovače.

Masáže a aplikace na pokožku: 4–6 kapek smícháme s 20 ml rostlinného oleje.

Koupele: Esenci je nutné vždy nejdříve rozmíchat v emulgátoru (rostlinný olej, vysoce procentní smetana nebo kterýkoliv z terapeutických krémů Pentagramu®) a poté přidat do vody. Pro zvýšení účinku lze obohatit koupelovou solí Biotermal. Doba koupele 20 minut.

Dávkování pro celotělové koupele: 3–6 kapek rozmíchat s 20 ml oleje, 150 ml smetany nebo 1 lžící terapeutického krému. Přidáme do vany s teplou vodou.

Dávkování pro koupele nohou: 2–5 kapek rozmíchat s 15 ml oleje, 75 ml smetany nebo 1 vrchovatou lžičkou terapeutického krému. Přidáme do nádoby s teplou vodou, které by mělo být tolik, aby dosáhla nad kotníky. Lázeň působí přes reflexní plochy a body na chodidlech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: