Zákaznická podpora:info@dfbyliny.cz

ENERGY SPIRON SPRAY 50ML

Kód: 292
Akce Tip
Značka: ENERGY
429 Kč –32 %
spiron
429 Kč –32 % 291 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spiron

Spiron obsahuje harmonickou kombinaci nejčistších éterických olejů a bioinformací. Je sestaven podle poznatků aromaterapie, psychotroniky, fytoterapie a biorezonance. Ovlivňuje zejména dráhu plic, srdce, žlučníku, ale do určité míry i další energetické dráhy.

 

Podle světových sociologů a neurologů jsou charakteristickými rysy našeho věku stavy úzkosti a deprese. Přesvědčivý důkaz této skutečnosti lze nalézt v údajích dokládající rostoucí spotřeby uklidňujících látek a stimulantů. Je velmi dobře známo, že takové preparáty mají při dlouhodobém užívání negativní vliv na organismus. Naproti tomu některé oleje a jejich vonné kompozice mají pozitivní vliv zejména na centrální nervový systém, přes který mohou v těle kladně ovlivnit různé fyziologické funkce. Skutečnost, že náš psychický stav ovlivňuje stav fyzický a naopak, dnes nikoho nepřekvapí.

Vdechováním se dostávají aromatické látky velmi rychle do krevního oběhu, a proto dokáží až pozoruhodně upravit různé tělesné funkce. Čicháním toxických látek si můžeme přivodit otravu krve, poškození jater a dalších orgánů. Naopak čicháním látek, které jsou pro nás léčivé si vylepšíme svůj zdravotní stav. Vonné esence mohou vyvolat zvýšení nebo snížení krevního tlaku, odstranit bolesti hlavy. Zároveň mohou náš organismus tonizovat nebo uklidňovat. Příjemné vůně navozují stav pohody, a proto mohou probíhat úspěšně různá jednání a přátelské návštěvy. V klidném prostředí vyřešíte třikrát tolik věcí, než v nepřátelské atmosféře. Stav příjemné nálady přichází po vdechnutí silic s uklidňujícími účinky velice rychle a lze jej prokázat například pomocí přístroje na měření mozkových vln, tzv. encefalografem. Podobně lze sledovat jinými přístroji hloubku dýchání, změny tlaku, pulzu a uklidnění srdeční činnosti.

Některé éterické oleje dokáží desinfikovat ovzduší velmi dokonale. Například ještě dvouprocentní roztok eukalyptového oleje po rozprášení dokáže zahubit až 70% lokálních stafylokoků ve vzduchu. Dobré účinky má i při různých virových onemocněních, jako jsou spalničky, spála, herpes a chřipka. Výborné účinky na virus chřipky má i lemongrasový olej. Takové oleje a jejich komplexy lze použít jako antiseptika ovzduší při různých virových onemocněních, kdy potřebujeme předejít kapénkové nákaze dalších osob. Spiron obsahuje celou řadu kvalitních přírodních esencí, které působí antisepticky a hojivě.

Použití

Komplex přírodních éterických olejů lze použít pro vytvoření příjemné atmosféry před jednáním, celkové uklidnění, při bolestech hlavy, depresích, neurastenii, nervovém vyčerpání a jiných nervových poruchách, pro navození klidného spánku, při astmatu, kašli, bronchitidě, kuřáckém kašli, infekčním onemocnění plic, chřipkách jako desinfekce ovzduší, nachlazení a pro uvolnění dýchacích cest, uklidnění srdce, pro zvýšení imunity, ale i pro osvěžení vzduchu v místnostech, kde se kouří. Cílem je vytvořit doma i v zaměstnání maximální pohodu.

Přípravek před použitím protřepejte a aplikujte krátkým střikem do ovzduší, nebo nastříkejte na čistý kapesník a inhalujte.

Před stříknutím se přesvědčte, zda nemíříte tryskou nikomu do očí !

Přípravek nevystavujte vysokým teplotám !

Prázdné obaly nepropichujte, ani nehažte do ohně ! 

 

 

 

 

Složení

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU

Myrtový olej: podporuje hojení, má antiseptické, antidepresivní a sedativní účinky, usnadňuje vykašlávání, používá se při zánětu dutin, rýmě, bronchitidě, kuřáckém kašli, krční infekci.

Santalový olej: má antidepresivní, sedativní, analgetický a afrodisiakální účinek, odstraňuje nervové napětí, potlačuje křeče. Používá se při nachlazení, bolestech v krku, bronchitidě, kataru horních cest dýchacích. Působí proti streptokokům, stafylokokům a na mycobakterium tuberculosis. Má velmi příznivý vliv na sliznici plic.

Levandulový olej: stimuluje srdce, tonizuje, uklidňuje, je antiseptický, antitoxický, analgetický a velmi hojivý. Používá se při migrénách, depresi, nespavosti, hysterii, nervovém vyčerpání, chřipce, bronchitidě, laryngitidě, vysokém tlaku a urychluje regeneraci tkání.

Mátový olej: celkově stimuluje a osvěžuje, povzbuzuje mozkovou činnost, stimuluje srdce, usnadňuje dýchání a tiší bolesti hlavy. Je antiseptický, antispazmatický, analgetický a protizánětlivý. Používáme jej při chřipkách, zánětech dutin, vysoké horečce, astmatu, tuberkulóze, slabosti a únavě.

Eukalyptový olej: používá se při nachlazení, chřipce, kašli, bronchitidě, horečce, migréně. Patří k nejlepším antiseptikům. Z laboratorních pokusů je známo, že i 2 % eukalyptové silice ve směsy ničí po rozprašení až 70% lokálních stafylokoků ve vzduchu a různé typy virů. Podporuje koncentraci a činnost srdce.

Meduňkový olej: je dobrý na všechny poruchy hlavy a nervů, ulevuje při melancholii, srdeční neuróze, snižuje tlak, hojí a působí antispazmaticky na průdušky. Užívá se pro posílení nervů, při vysoké horečce, nespavosti, astmatu a depresi.

Kafrový olej: má antizpazmatické, analgetické, antidepresivní a sedativní účinky, snižuje horečku, vysoký tlak, hojí, stimuluje činnost srdce, dýchání a krevní oběh. Užívá se při nachlazení, zápalu plic a jiných infekčních nemocech. Má schopnost harmonizovat organismus.

Kadidlovníkový olej: má výrazný hojivý účinek na sliznice, působí sedativně,čistí vzduch, velmi dobře učinkuje při kašli, katarech, laryngitidě, dýchavičnosti a nachlazení. Dříve patřilo kadidlo k vysoce luxusním a ceněným látkám.

Tůjový olej: má kladný vliv na lidi trpící astmatem, je sedativní, působí dobře na játra, tlumí nervové záněty, má kancerostatický, protiplísňový a protivirový účinek.

Smrkový olej: stimuluje činnost mozkové kůry, uklidňuje, používá se při onemocnění dýchacích cest, například při kašli, zápalu plic, dále při chřipce a nachlazení.

Lemongrasový olej: napomáhá koncentraci, povzbuzuje při vyčerpání, osvěžuje, čistí vzduch, je lehce antidepresivní, hojivý a má dobré účinky na viry způsobující chřipkové onemocnění.

 
Energy

Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti ENERGY jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka ENERGY zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je pleť dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky kůže.

Doplňkové parametry

Kategorie: ANTISEPTICKÉ PRODUKTY
Hmotnost: 0.053 kg
5
71x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MK Avatar autora | 16.3.2024
Tento produkt je super, používám ho už dlouho
5
D Avatar autora | 21.2.2023
Miluji tu vůni.
5
MK Avatar autora | 15.2.2023
Krásná vůně
5
MS Avatar autora | 1.2.2023
Výborný produkt, spokojenost
5
M Avatar autora | 29.12.2022
Skvělá vůně a vydrží !
5
SZ Avatar autora | 23.12.2022
Tento výrobek je skvělý, kupuji ho pravidelně.
5
JH Avatar autora | 16.12.2022
Nej !
5
KM Avatar autora | 5.12.2022
Nejúžasnější vůně pod sluncem :)
5
HR Avatar autora | 3.11.2022
Kupuji už poněkolikáté, nádherná vůně;-)
5
MK Avatar autora | 7.10.2022
Obrovská spokojenost
5
DH Avatar autora | 13.2.2022
Super produkt.
5
DS Avatar autora | 24.11.2021
není lepší
5
Avatar autora | 1.10.2021
Používám již 3. rokem - naprostá spokojenost
5
MK Avatar autora | 30.9.2021
Perfektní, spokojenost
5
LD Avatar autora | 29.9.2021
Velice - perfektní
5
MJ Avatar autora | 29.9.2021
nejlepší
5
BH Avatar autora | 6.9.2021
ano
5
F Avatar autora | 29.8.2021
Spokojenost! Krásná vůně.
5
PH Avatar autora | 29.8.2021
Je nej na trhu
5
DH Avatar autora | 10.8.2021
Objevila jsem náhodou, ovoňuji si s ním polštář, moc příjemná vůně.
5
LL Avatar autora | 1.8.2021
Používám ho léta, krásná vůně! Doporučuji.
5
MH Avatar autora | 17.7.2021
Maximální spokojenost!
5
K Avatar autora | 7.6.2021
Produkt je super. Jedině všem doporučuji. Krásná vůně.
5
MO Avatar autora | 16.5.2021
Maximální spokojenost
5
HC Avatar autora | 6.5.2021
Něco úžasného! Už jsem na Spironu asi závislá.. :-) Co týká dodání, ceny a celkového skvělého přístupu k zákazníkovi, včetně dárečku, tak DF byliny nejvíc nejlepší! Objednávám u nich nejen Spiron, ale též všechno ostatní.
5
MV Avatar autora | 1.5.2021
Úžasná vůně! Dodání zásilky rychlé .
5
NV Avatar autora | 9.4.2021
Spiron je skvělý produkt a vyřízení zásilky nemá chybu Valášková
5
DL Avatar autora | 8.4.2021
Velice příjemná vůně.
5
JM Avatar autora | 25.3.2021
Velice jsem s produktem spokojená.
5
IS Avatar autora | 23.3.2021
Super,Nejlepší vůně do bytu..(.také kolegyně jsou nadšené )
5
GP Avatar autora | 14.3.2021
Spiron je nás nejoblíbenější aroma sprej do bytu...zabíjí bakterie a víry,překrásně voní a dlouho vydrží,kupujeme pravidelně ani nestačí dojít ????
5
MC Avatar autora | 11.3.2021
Velká spokojenost. Rychlé dodání. Tento produkt miluji, lépe se mi dýchá, používám hlavně před spaním.
5
IP Avatar autora | 5.3.2021
Produkt super,
5
LH Avatar autora | 31.1.2021
Výborný pro zlepšení dýchání. Spokojenost.
5
Avatar autora | 22.1.2021
*****
5
Avatar autora | 22.1.2021
Velice příjemný a voňavý sprej. Používáme před spaním.
5
Avatar autora | 14.1.2021
Účinný, používám dlouho. Příjemně voní. Doporučuji.
5
M Avatar autora | 7.1.2021
Výborný, používám již dlouho při nachlazení, chřipce - doma, v kanceláři, v autě, protivirový
5
P Avatar autora | 3.1.2021
Krásně a netradičně voní, jakoby byl člověk ve welness.
5
B Avatar autora | 28.12.2020
Výrobek znám, proto jsem ho opět koupila, příjemná dlouhotrvající vůně, hlavně desinfekční. Nyní skvělá cena.
5
M Avatar autora | 20.12.2020
Dobrý den. Je mi líto. Po přečtení recenzí a deklarovaného složení jsem nabyl dojmu, že to musí být něco senzačního. Bohužel, jak tu někdo psal, i asi po třetím čichovém pokusu, mi to prostě smrdí částečně po citronu a se silným pocitem, že jde o biolit nebo něco takového. m.
5
M Avatar autora | 11.12.2020
Kupuji opakovaně. Jedinečná a relaxační vůně a vzpomínky už od dětství.
5
ML Avatar autora | 10.12.2020
Spokojenost
5
DK Avatar autora | 8.12.2020
Příjemná vůně, doručení zboží rychlé, doporučuji.
5
MP Avatar autora | 5.12.2020
Doporučuji, nemám první a stále kupuji, skvělá vůně a účinky.
5
LG Avatar autora | 30.11.2020
Bez tohoto spray neusíná celá naše rodina, vůně je příjemná a myslím, že i účinná.
5
L Avatar autora | 15.11.2020
Zcela doporučuji!
5
JH Avatar autora | 3.11.2020
Dlouhotrvající příjemná vůně. Velmi rychlé dodání. Naprostá spokojenost.
5
JG Avatar autora | 2.10.2020
Spokojenost, má příjemnou vůni.
5
MH Avatar autora | 1.10.2020
Velká spokojenost a dlouhotrvající vůně
5
SV Avatar autora | 17.9.2020
Spokojeni,příjemná vůně,uklidňuje. Používáme pri nachlazení.
5
IS Avatar autora | 7.7.2020
Velmi,zase objrdnám. A doporučím. Ivana
5
IE Avatar autora | 26.6.2020
Výborný
5
VN Avatar autora | 8.6.2020
Velmi spokojená, používám již dlouho. Doporučuji známým a přiobjednávám pro ně. Vlasta Nováková
5
PV Avatar autora | 12.5.2020
Používáme již několik let. Všem příjemně voní.
5
JV Avatar autora | 8.4.2020
Podle mého Just je lepší,používám 20 let a chtěla jsem změnu,tento produkt mne zklamal.Používám jako dezinfekci na ruce.
5
LD Avatar autora | 3.4.2020
příjemná vůně, dobře se dýchá.. zřejmě má uklidňující učinky :O)prima
5
MP Avatar autora | 31.3.2020
Používáme často, hlavně když jsme nachlazení..
5
MK Avatar autora | 30.3.2020
spokojená, příjemná vůně
5
OB Avatar autora | 27.3.2020
Příjemná svěží vůně. V současné situaci si ji stříkám na roušku a lépe se mi dýchá....
5
IR Avatar autora | 2.3.2020
Příjemná vůně, dobrá zkušenost s výrobkem při nachlazení a v období chřipek, objednávám pravidelně, nyní i pro kolegyně z práce :-)
5
IN Avatar autora | 28.2.2020
Pěkná vůně
5
DL Avatar autora | 17.2.2020
Výborný výrobek, kupuji pravidelně, je návykový :-)
5
K Avatar autora | 7.2.2020
Krásná vůně, kupuje pravidelně.
5
Avatar autora | 6.9.2019
Nádherně voní, do citrusova. Úžasný v období chřipek. Stříkám ho malému i na tričko, vydrží dlouho takto vonět přímo pod jeho dýchacími cestami.
5
IS Avatar autora | 25.7.2019
Úžasná osvěžující vůně.
5
OA Avatar autora | 10.4.2019
S produktem jsem velmi spokojena
5
JN Avatar autora | 4.3.2019
Výborný sprej za "normální" cenu.
5
LB Avatar autora | 3.12.2018
super
5
LR Avatar autora | 12.11.2018
Krásná svěží vůně ❤
5
MB Avatar autora | 14.7.2018
.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: