Zákaznická podpora:info@dfbyliny.cz

ENERGY VIRONAL 30ML

Kód: 448
ZDARMAZDARMA 512 Kč –23 %
413 vironal
512 Kč –23 % 394 Kč
Skladem
 • akutní virové a bakteriální infekce dýchacích cest
 • vředy, kolitida,Crohnova choroba
 • dětské nemoci - neštovice, zarděnky
 • oslabenou imunitu, recidivující infekty
 • vhodný i při léčbě antibiotiky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vironal

je bioinformační širokospektrální bylinný regenerační přípravek, vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystaloterapie a biorezonance. Jedná se o vysoce koncentrovaný produkt obsahující bylinné výtažky, éterické oleje a bioinformační složky ve vzájemně vyváženém synergicky působícím komplexu.

Vironal pomáhá při širokém okruhu akutních i chronických infekčních a zánětlivých onemocnění, zejména dýchacích cest a trávicího systému. Podporuje imunitu.

Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídící impulzy podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a vyvolání zpětného regeneračního procesu.

Účinky Vironalu
Vironal má díky komplexu výtažků z rostlin a informací silné detoxikační, antioxidační a regenerační účinky. Vironal významně posiluje imunitu a schopnost těla bránit se průniku nežádoucích mikroorganismů. Lze jej využít jako účinnou obrannou bariéru proti širokému spektru patogenů virového i bakteriálního původu šířících se vzduchem a přenosných kapénkovou infekcí nebo potravinami. Je vhodné jej použít jak preventivně při styku s větším počtem lidí, zvláště v obdobích virových epidemií, tak při akutním onemocnění. Vironal posiluje právě ty orgánové systémy, které se s vnějšími patogeny setkávají jako první – dýchací systém, trávicí systém a kůži – protože jedině podpora a ochrana ohroženého terénu je tím jediným správným přístupem v boji proti infekčním chorobám.

Energetické působení Vironalu podle principů TČM
Vironal harmonizuje především energetické dráhy plic, tlustého střeva, sleziny a tří zářičů.

Použití Vironalu

 • podporuje detoxikaci těla, má antioxidační a regenerační účinky
 • působí preventivně proti přenosu infekcí
 • stimuluje činnost plic, pomáhá při dýchacích potížích (dušnost, krácení dechu, ...)
 • stimuluje činnost tlustého střeva a sleziny
 • pomáhá při prevenci a v průběhu jak virových, tak bakteriálních onemocnění (nemoc z nachlazení, rýma, viróza, chřipka, horečnaté stavy, kašel, záněty průdušek, bolesti v krku, záněty nosohltanu, angína, zánět dutin, zápal plic a žaludečně-střevní potíže)
 • vyvolává pocení, snižuje horečku a je možné jej kombinovat s antibiotiky
 • je vhodným doplňkem léčby a rekonvalescence dětských chorob (spalničky, spála, plané neštovice, zarděnky)
 • snižuje množství recidiv u chronických infekcí urogenitálního systému, dýchacích cest, trávicího traktu a kůže
 • posiluje imunitní a lymfatický systém
 • podporuje činnost kostní dřeně
 • je vhodný při poruchách trávení, pocitech plnosti, nadýmání, žaludečních a dvanáctníkových vředech způsobených bakterií Helicobacter pylori, při chronickém zánětu střev, průjmech, Crohnově chorobě, ulcerózní kolitidě a divertikulóze střev
 • zlepšuje vzhled a elasticitu kůže, je vhodný při suché pokožce, podporuje hojení popálenin a epitelizaci tkáně


Použití Vironalu z hlediska psychiky

 • smutek, melancholie a sevřenost, emoční otupělost, pocit nesvobody a strach z chybného rozhodnutí, sebepodceňování a neschopnost udržet v životě řád, alibismus, lpění na pořádku, vyžadování pozornosti a nepřirozené autority, mluvení ze spánku, noční můry, případně nespavost, fobie


Vironal přináší jistotu založenou na pocitu, že jsme schopni ubránit si svůj životní prostor, posiluje vůli a zodpovědnost za svůj vlastní život.

K docílení většího účinku doporučujeme kombinovat Vironal s krémem Droserin z Pentagramu® krémů (aplikace na postižená místa, reflexní zóny, masáž akupunkturních drah).

Složení Vironalu

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU

Krvavec toten: užívá se jako prostředek proti horečkám, při onemocněních plic, při krvácení a průjmech. Má velmi dobré antivirové a antibakteriální účinky, působí proti prvokům.

Lípa srdčitá: Obsahuje látky podobné vitaminu E, má účinky potopudné, močopudné, spazmolytické a žlučopudné. Užívá se při horečkách a nemocech z nachlazení.

Mateřídouška obecná: Působí proti stafylokokům, streptokokům a salmonelám, má silné antiseptické a dezinfekční účinky. Užívá se při pásovém oparu a při onemocněních plic, průdušek a při kašli.

Lékořice lysá: Účinné látky obsažené v bylině rozpouštějí hlen a usnadňují odkašlávání. Užívají se při žaludečních vředech, dně a revmatismu. Mají zvláštní protizánětlivé účinky, podobné jako glukokortikoidy.

Čubet benedikt: Má antibiotické a protivirové účinky. Obsahuje soli vápníku, hořčíku, draslíku, působí silně dezinfekčně a antisepticky. Potlačuje kvašení a hnilobné procesy ve střevech.

Bukvice lékařská: Působí protiastmaticky, kancerostaticky a je vynikající při poruchách trávicího ústrojí se zanícenou a překrvenou sliznicí, při poruchách CNS a bakteriálních zánětech.

Křen selský: Je silně fytoncidní, působí antibioticky, normalizuje střevní mikroflóru, výborně odhleňuje průdušky. Oman pravý: Má fytoncidní účinky, užívá se při kašli, bronchitidě, při zánětech střev, křečích, nadýmání, při cukrovce a všech potížích se sliznicemi.

Potočnice lékařská: Obsahuje jód a celou řadu vitaminů. Užívá se při onemocněních jater, žlučníku, sleziny, při různých virózách a jako metabolikum.

Chininovník lékařský: Obsahuje plazmatický jed, který poškozuje původce různých infekčních chorob. Užívá se při malárii a podobných infektech, spojených s horečkou a zimnicí.

Lichořeřišnice větší: Obsahuje přírodní antibiotikum, které i v nejmenších koncentracích účinkuje na 46 kmenů bakterií Staphylococcus, dále na Proteus vulgaris, escherichia coli, na salmonely a další druhy bakterií.

Divizna velkokvětá: Tlumí křeče průdušek a průdušinek, působí protizánětlivě a je vynikající při astmatické bronchitidě a při kašli. Ovlivňuje činnost sleziny a brzlíku.

Sadec konopáč: Jde o rostlinu vysoce účinnou při léčbě chřipky a viróz, navozuje pocení. Prvním obyvatelům Severní Ameriky pomáhala úspěšně léčit závažné onemocnění podobné chřipce, nazývané „zlomeninová horečka“.

Myrhovník: Má stimulační účinky, působí protizánětlivě, jako expektorans a antiseptikum. Užívá se při bolestech v krku, při vředech v ústní dutině, katarech a při plicních infekcích.

Aframomum melegueta: Označuje se též jako rajská semena a pochází z čeledi zázvorovitých. Má antivirové a protiplísňové účinky. Pozitivně ovlivňuje CNS, regeneraci buněk a imunitní systém.

Citrus paradisi – grapefruit: Semena mají antimikrobiální, antibakteriální, antivirové a protiplísňové účinky. Jejich výtažek se užívá při žaludečních a střevních infektech, při kolitidě a Crohnově nemoci. Extrakt z jader působí úspěšně i v koncentraci 1:1 000 na bakterii Helicobacter pylori, která způsobuje vznik žaludečních vředů.

Vironal dále obsahuje éterické oleje (např. myrhový, eukalyptový a kafrový) a informace z rostlin, olejů a nerostů (např. jaspisu a antimonitu).

Doporučené dávkování a způsob podávání
Dávkování: Pro dospělé 2–7 kapek 1–3x denně, pro děti od 12 let 7 kapek za den, děti od 3 let 2 kapky za den.
Způsob podávání: Před použitím důkladně protřepejte (21x). Tím dojde k dynamizaci informačních složek a účinnost přípravku se zvýší. Užívejte půl hodiny před jídlem nebo po něm, nejlépe ředěné vodou, případně nakapejte na lžičku a užívejte přímo. Pro podporu detoxikace těla je vhodné zvýšit při regenerační kúře příjem tekutin. Po 3 týdnech užívání udělejte vždy 1 týden pauzu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Užívání a přesné dávkování konzultujte se svým lékařem nebo terapeutem.

Při chronických onemocněních doporučujeme užívat minimální dávky, v akutních stadiích doporučujeme dávky zvýšit. V případě přechodného zhoršení stavu je třeba snížit dávkování, dokud zhoršení nepomine, a teprve poté se vrátit k původnímu dávkování. V užívání přípravku není vhodné přestávat, neboť se jedná o zpětný regenerační proces (reverzní reakci), při němž se mohou objevit příznaky dřívějších onemocnění. Tento jev je důkazem pozitivní odpovědi organismu, informuje o tom, že dochází k uzdravování!

Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let. V těhotenství neužívejte žádné regenerační přípravky, pouze po dohodě s lékařem nebo terapeutem. Vhodné pro diabetiky. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy.

Pro podrobnější informace doporučujeme brožuru Regenerace v Pentagramu®, kde jsou mimo jiné detailně popsány základní energetické dráhy a vztahy mezi jednotlivými orgány.

Způsob skladování: Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10–25 oC, chraňte před mrazem.
 

Informace o značce Energy
Energy

Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti ENERGY jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka ENERGY zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je pleť dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky kůže.

Doplňkové parametry

Kategorie: BYLINNÉ KONCENTRÁTY
Hmotnost: 0.03 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
45x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZT Avatar autora | 16.12.2021
Zatímjsem neužívala
5
Avatar autora | 13.12.2021
Moc spokojená, děkuji.
5
AL Avatar autora | 3.12.2021
Vironal u nas v domacnosti nesmi chybet. Uzivame cela rodina.
5
Avatar autora | 25.11.2021
S přípravkem jsem spokojená. Užívám při opakujícím a delším nachlazení. Doporučuji.
5
VK Avatar autora | 24.10.2021
Velká spokojenost jak s Vironalem, tak i s obchodem
5
HT Avatar autora | 9.9.2021
Nasazuji vždy při nástupu nachlazení nebo při setkání slušné nálože nachlazených kolem, kdy Vironal vždy zabere. Vřele doporučuji, mám jen dobrou zkušenost.
5
Avatar autora | 9.9.2021
Výborný produkt,beru opakovaně na chronické záněty dýchacích cest,moc mi pomáhá.Doporučuji
5
Avatar autora | 27.8.2021
Naprosto spokojeni!Koupeno již několikáté balení ,děkuji za tento e-shop ,za rychlé doručení ❤️
5
VB Avatar autora | 17.7.2021
Ano, velmi
5
M Avatar autora | 17.7.2021
Produkt jsem zakoupila na základě videa Járy Duška s paní MUDr. Alexandrou Vosátkovou. Leták jsem nestudovala a začala rovnou užívat. Po cca 3 dnech jsem se cítila plná energie, čistily se mi střeva, postupně jsem zhubla cca o 6 kg, počáteční karpály zmizely. Lépe se mi dýchalo - mám astma. Až po dodatečném přečtení letáku jsem zjistila, že přípravek je i detoxikační. Přestala jsem mít chuť na sladké a začalo se mi chtít spát cca v 10 hod (dříve běžně denně čokoláda a chodívala jsem spát po půl noci). Rozhodně doporučuji!
5
IM Avatar autora | 22.5.2021
Zdraví prospěšný, pomáhá....cítím se výborně
5
LC Avatar autora | 15.5.2021
Rychlé doručení. Spokojenost. Dekuji
5
JK Avatar autora | 22.4.2021
Užívám rok a jsem velice spokojená
5
JJ Avatar autora | 5.4.2021
Užívám pár dní, pomáhá.
5
LZ Avatar autora | 28.3.2021
Velká spokojenost, již kapky užívám asi 3 roky.
5
Avatar autora | 15.3.2021
Jsem spokojená, užívám již přes 2 roky.
5
EG Avatar autora | 12.3.2021
Spokojenost ******************* ????????????????????????????????????????????????
5
BL Avatar autora | 12.3.2021
Spokojena.
5
EG Avatar autora | 11.3.2021
Vše jak má být, spokojenost VELKÁ, moc děkuji.
5
HK Avatar autora | 7.3.2021
Kupuji opakovaně, reklama nelže, je super.
5
SS Avatar autora | 23.2.2021
Dosud jsme ojednané (Kód obj. 21808825 z 9.2.2021) a zaplacené ( Fa uhrazena 11.2.2021) produkty neobdržely
5
MC Avatar autora | 21.2.2021
*****
5
DM Avatar autora | 21.2.2021
Beru ho dlouhodobě a opravdu funguje, nejde o žádnou sugesci. Mnohokrát se osvědčil proti nastupujícímu nachlazení, které záhy potlačil.
5
ZF Avatar autora | 18.2.2021
Maximálně, vřele doporučuji.
5
Avatar autora | 31.1.2021
Výborný
5
HH Avatar autora | 12.12.2020
Beru po prvé,zatím nevím.
5
ZD Avatar autora | 10.12.2020
výborný produkt.
5
ZK Avatar autora | 4.12.2020
Ano jsem spokojena, zásilka byka vyřízená rychle a v pořádku.
5
BF Avatar autora | 28.11.2020
Dávám dětem preventivně a velká spokojenost
5
VK Avatar autora | 27.11.2020
Super přírodní produkt, který funguje
4
JP Avatar autora | 26.11.2020
výborný přírodní produkt
5
EL Avatar autora | 24.11.2020
velice spokojena
5
JK Avatar autora | 12.11.2020
Koupila jsem pro dceru, zatím nebyla nemocná.
5
DH Avatar autora | 23.10.2020
Použivame už léta, výborný přírodní produkt.
5
JH Avatar autora | 21.5.2020
velice spokojeni
5
PM Avatar autora | 30.4.2020
5
5
ŠJ Avatar autora | 31.3.2020
Používám už pár let, díky Vironalu nepotřebujeme při nemoci nic jiného. Pouzivam i jako kapky do nosu. ????
5
Avatar autora | 23.3.2020
Určitě doporučuji .
5
AK Avatar autora | 23.3.2020
Naprosto spokojená.
5
JF Avatar autora | 5.3.2020
Tento produkt v naší domácnosti již několik let nesmí chybět,hlavně v chřipkovém období.
5
V Avatar autora | 18.9.2019
Vironal užíváme se synem školkového věku týden, nasadila jsem nám ho jako prevenci, abychom ten podzim ustáli a chtěla jsem změnu po předchozím užívání colostra. Díky tomuto přípravku se nám oběma výrazně zmírnila podzimní rýma a v nic jiného se nerozjela.
5
VK Avatar autora | 16.9.2019
Začátkem podzimu vždy nasadím Vironal celé rodině.
5
IK Avatar autora | 7.5.2019
Jsem velmi spokojená.
5
LH Avatar autora | 24.4.2019
Rozhodně doporučuji. Když se nemohu dostat z nějaké chřipky, zaručeně zabere. Už za dva dny je mi téměř dobře. Užívám již hodně let a je to jediný produkt, který nezklame. I jako prevence
5
Avatar autora | 27.2.2018
+ Od té doby, co jsem se s tímto přípravkem seznámila děti jsou nemocné minimálně.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení