Zákaznická podpora:info@dfbyliny.cz

ENERGY VIRONAL 30ML

Kód: 448
ZDARMAZDARMA 589 Kč –23 %
413 vironal
589 Kč –23 % 453 Kč 453 Kč / 1 ks
Skladem
 • akutní virové a bakteriální infekce dýchacích cest
 • vředy, kolitida,Crohnova choroba
 • dětské nemoci - neštovice, zarděnky
 • oslabenou imunitu, recidivující infekty
 • vhodný i při léčbě antibiotiky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vironal

je bioinformační širokospektrální bylinný regenerační přípravek, vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystaloterapie a biorezonance. Jedná se o vysoce koncentrovaný produkt obsahující bylinné výtažky, éterické oleje a bioinformační složky ve vzájemně vyváženém synergicky působícím komplexu.

Vironal pomáhá při širokém okruhu akutních i chronických infekčních a zánětlivých onemocnění, zejména dýchacích cest a trávicího systému. Podporuje imunitu.

Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídící impulzy podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a vyvolání zpětného regeneračního procesu.

Účinky Vironalu
Vironal má díky komplexu výtažků z rostlin a informací silné detoxikační, antioxidační a regenerační účinky. Vironal významně posiluje imunitu a schopnost těla bránit se průniku nežádoucích mikroorganismů. Lze jej využít jako účinnou obrannou bariéru proti širokému spektru patogenů virového i bakteriálního původu šířících se vzduchem a přenosných kapénkovou infekcí nebo potravinami. Je vhodné jej použít jak preventivně při styku s větším počtem lidí, zvláště v obdobích virových epidemií, tak při akutním onemocnění. Vironal posiluje právě ty orgánové systémy, které se s vnějšími patogeny setkávají jako první – dýchací systém, trávicí systém a kůži – protože jedině podpora a ochrana ohroženého terénu je tím jediným správným přístupem v boji proti infekčním chorobám.

Energetické působení Vironalu podle principů TČM
Vironal harmonizuje především energetické dráhy plic, tlustého střeva, sleziny a tří zářičů.

Použití Vironalu

 • podporuje detoxikaci těla, má antioxidační a regenerační účinky
 • působí preventivně proti přenosu infekcí
 • stimuluje činnost plic, pomáhá při dýchacích potížích (dušnost, krácení dechu, ...)
 • stimuluje činnost tlustého střeva a sleziny
 • pomáhá při prevenci a v průběhu jak virových, tak bakteriálních onemocnění (nemoc z nachlazení, rýma, viróza, chřipka, horečnaté stavy, kašel, záněty průdušek, bolesti v krku, záněty nosohltanu, angína, zánět dutin, zápal plic a žaludečně-střevní potíže)
 • vyvolává pocení, snižuje horečku a je možné jej kombinovat s antibiotiky
 • je vhodným doplňkem léčby a rekonvalescence dětských chorob (spalničky, spála, plané neštovice, zarděnky)
 • snižuje množství recidiv u chronických infekcí urogenitálního systému, dýchacích cest, trávicího traktu a kůže
 • posiluje imunitní a lymfatický systém
 • podporuje činnost kostní dřeně
 • je vhodný při poruchách trávení, pocitech plnosti, nadýmání, žaludečních a dvanáctníkových vředech způsobených bakterií Helicobacter pylori, při chronickém zánětu střev, průjmech, Crohnově chorobě, ulcerózní kolitidě a divertikulóze střev
 • zlepšuje vzhled a elasticitu kůže, je vhodný při suché pokožce, podporuje hojení popálenin a epitelizaci tkáně


Použití Vironalu z hlediska psychiky

 • smutek, melancholie a sevřenost, emoční otupělost, pocit nesvobody a strach z chybného rozhodnutí, sebepodceňování a neschopnost udržet v životě řád, alibismus, lpění na pořádku, vyžadování pozornosti a nepřirozené autority, mluvení ze spánku, noční můry, případně nespavost, fobie


Vironal přináší jistotu založenou na pocitu, že jsme schopni ubránit si svůj životní prostor, posiluje vůli a zodpovědnost za svůj vlastní život.

K docílení většího účinku doporučujeme kombinovat Vironal s krémem Droserin z Pentagramu® krémů (aplikace na postižená místa, reflexní zóny, masáž akupunkturních drah).

Složení Vironalu

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU

Krvavec toten: užívá se jako prostředek proti horečkám, při onemocněních plic, při krvácení a průjmech. Má velmi dobré antivirové a antibakteriální účinky, působí proti prvokům.

Lípa srdčitá: Obsahuje látky podobné vitaminu E, má účinky potopudné, močopudné, spazmolytické a žlučopudné. Užívá se při horečkách a nemocech z nachlazení.

Mateřídouška obecná: Působí proti stafylokokům, streptokokům a salmonelám, má silné antiseptické a dezinfekční účinky. Užívá se při pásovém oparu a při onemocněních plic, průdušek a při kašli.

Lékořice lysá: Účinné látky obsažené v bylině rozpouštějí hlen a usnadňují odkašlávání. Užívají se při žaludečních vředech, dně a revmatismu. Mají zvláštní protizánětlivé účinky, podobné jako glukokortikoidy.

Čubet benedikt: Má antibiotické a protivirové účinky. Obsahuje soli vápníku, hořčíku, draslíku, působí silně dezinfekčně a antisepticky. Potlačuje kvašení a hnilobné procesy ve střevech.

Bukvice lékařská: Působí protiastmaticky, kancerostaticky a je vynikající při poruchách trávicího ústrojí se zanícenou a překrvenou sliznicí, při poruchách CNS a bakteriálních zánětech.

Křen selský: Je silně fytoncidní, působí antibioticky, normalizuje střevní mikroflóru, výborně odhleňuje průdušky. Oman pravý: Má fytoncidní účinky, užívá se při kašli, bronchitidě, při zánětech střev, křečích, nadýmání, při cukrovce a všech potížích se sliznicemi.

Potočnice lékařská: Obsahuje jód a celou řadu vitaminů. Užívá se při onemocněních jater, žlučníku, sleziny, při různých virózách a jako metabolikum.

Chininovník lékařský: Obsahuje plazmatický jed, který poškozuje původce různých infekčních chorob. Užívá se při malárii a podobných infektech, spojených s horečkou a zimnicí.

Lichořeřišnice větší: Obsahuje přírodní antibiotikum, které i v nejmenších koncentracích účinkuje na 46 kmenů bakterií Staphylococcus, dále na Proteus vulgaris, escherichia coli, na salmonely a další druhy bakterií.

Divizna velkokvětá: Tlumí křeče průdušek a průdušinek, působí protizánětlivě a je vynikající při astmatické bronchitidě a při kašli. Ovlivňuje činnost sleziny a brzlíku.

Sadec konopáč: Jde o rostlinu vysoce účinnou při léčbě chřipky a viróz, navozuje pocení. Prvním obyvatelům Severní Ameriky pomáhala úspěšně léčit závažné onemocnění podobné chřipce, nazývané „zlomeninová horečka“.

Myrhovník: Má stimulační účinky, působí protizánětlivě, jako expektorans a antiseptikum. Užívá se při bolestech v krku, při vředech v ústní dutině, katarech a při plicních infekcích.

Aframomum melegueta: Označuje se též jako rajská semena a pochází z čeledi zázvorovitých. Má antivirové a protiplísňové účinky. Pozitivně ovlivňuje CNS, regeneraci buněk a imunitní systém.

Citrus paradisi – grapefruit: Semena mají antimikrobiální, antibakteriální, antivirové a protiplísňové účinky. Jejich výtažek se užívá při žaludečních a střevních infektech, při kolitidě a Crohnově nemoci. Extrakt z jader působí úspěšně i v koncentraci 1:1 000 na bakterii Helicobacter pylori, která způsobuje vznik žaludečních vředů.

Vironal dále obsahuje éterické oleje (např. myrhový, eukalyptový a kafrový) a informace z rostlin, olejů a nerostů (např. jaspisu a antimonitu).

Doporučené dávkování a způsob podávání
Dávkování: Pro dospělé 2–7 kapek 1–3x denně, pro děti od 12 let 7 kapek za den, děti od 3 let 2 kapky za den.
Způsob podávání: Před použitím důkladně protřepejte (21x). Tím dojde k dynamizaci informačních složek a účinnost přípravku se zvýší. Užívejte půl hodiny před jídlem nebo po něm, nejlépe ředěné vodou, případně nakapejte na lžičku a užívejte přímo. Pro podporu detoxikace těla je vhodné zvýšit při regenerační kúře příjem tekutin. Po 3 týdnech užívání udělejte vždy 1 týden pauzu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Užívání a přesné dávkování konzultujte se svým lékařem nebo terapeutem.

Při chronických onemocněních doporučujeme užívat minimální dávky, v akutních stadiích doporučujeme dávky zvýšit. V případě přechodného zhoršení stavu je třeba snížit dávkování, dokud zhoršení nepomine, a teprve poté se vrátit k původnímu dávkování. V užívání přípravku není vhodné přestávat, neboť se jedná o zpětný regenerační proces (reverzní reakci), při němž se mohou objevit příznaky dřívějších onemocnění. Tento jev je důkazem pozitivní odpovědi organismu, informuje o tom, že dochází k uzdravování!

Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let. V těhotenství neužívejte žádné regenerační přípravky, pouze po dohodě s lékařem nebo terapeutem. Vhodné pro diabetiky. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy.

Pro podrobnější informace doporučujeme brožuru Regenerace v Pentagramu®, kde jsou mimo jiné detailně popsány základní energetické dráhy a vztahy mezi jednotlivými orgány.

Způsob skladování: Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10–25 oC, chraňte před mrazem.
 

Informace o značce Energy
Energy

Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti ENERGY jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka ENERGY zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je pleť dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky kůže.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.03 kg
5
51x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MA Avatar autora | 4.7.2024
Skvelý produkt, používame niekolko rokov.
5
LP Avatar autora | 27.6.2024
Produkt používám při nachlazeni,funguje,jsem spokojená.
5
ES Avatar autora | 9.12.2023
Tento produkt mi byl doporučen a jsem velmi spokojena. Nasazeno při nachlazení a opravdu se člověk po dvou dnech cítí lépe.
5
S Avatar autora | 22.6.2023
Celá rodina používáme několik roků. Obrovská spokojenost, podkud jsou malé vnučky nemocné , okamžitě nasazujeme a vždy do dvou dnů jsou v pořádku. Tohle jsou kapky, které nesmí chybět v mé lékárničce.
5
GB Avatar autora | 11.4.2023
Užívám druhý týden 3krat 7 kapek v té době jsem onemocněla chřipkou . Zatim krátká doba na hodnocení .
4
EV Avatar autora | 8.3.2023
Začala jsem třetí týden užívání. Užívám postupně od nejnižší dávky. Asi je ještě brzy na hodnocení účinku. Věřím, že bude účinkovat.
5
MS Avatar autora | 1.9.2022
Velmi pomáhá zmírnit nebo zkrátit dobu nachlazení někdy se nachlazení podaří i stopnout a nerozjede se. Velmi doporučuji jak produkt ,tak obchod za velmi rychle odeslání + k vybraným produktům dopravu zdarma.Jinde již obědnavat nebudu,jedině zde.❤
5
ZT Avatar autora | 16.12.2021
Zatímjsem neužívala
5
Avatar autora | 13.12.2021
Moc spokojená, děkuji.
5
AL Avatar autora | 3.12.2021
Vironal u nas v domacnosti nesmi chybet. Uzivame cela rodina.
5
Avatar autora | 25.11.2021
S přípravkem jsem spokojená. Užívám při opakujícím a delším nachlazení. Doporučuji.
5
VK Avatar autora | 24.10.2021
Velká spokojenost jak s Vironalem, tak i s obchodem
5
HT Avatar autora | 9.9.2021
Nasazuji vždy při nástupu nachlazení nebo při setkání slušné nálože nachlazených kolem, kdy Vironal vždy zabere. Vřele doporučuji, mám jen dobrou zkušenost.
5
Avatar autora | 9.9.2021
Výborný produkt,beru opakovaně na chronické záněty dýchacích cest,moc mi pomáhá.Doporučuji
5
Avatar autora | 27.8.2021
Naprosto spokojeni!Koupeno již několikáté balení ,děkuji za tento e-shop ,za rychlé doručení ❤️
5
VB Avatar autora | 17.7.2021
Ano, velmi
5
M Avatar autora | 17.7.2021
Produkt jsem zakoupila na základě videa Járy Duška s paní MUDr. Alexandrou Vosátkovou. Leták jsem nestudovala a začala rovnou užívat. Po cca 3 dnech jsem se cítila plná energie, čistily se mi střeva, postupně jsem zhubla cca o 6 kg, počáteční karpály zmizely. Lépe se mi dýchalo - mám astma. Až po dodatečném přečtení letáku jsem zjistila, že přípravek je i detoxikační. Přestala jsem mít chuť na sladké a začalo se mi chtít spát cca v 10 hod (dříve běžně denně čokoláda a chodívala jsem spát po půl noci). Rozhodně doporučuji!
5
IM Avatar autora | 22.5.2021
Zdraví prospěšný, pomáhá....cítím se výborně
5
LC Avatar autora | 15.5.2021
Rychlé doručení. Spokojenost. Dekuji
5
JK Avatar autora | 22.4.2021
Užívám rok a jsem velice spokojená
5
JJ Avatar autora | 5.4.2021
Užívám pár dní, pomáhá.
5
LZ Avatar autora | 28.3.2021
Velká spokojenost, již kapky užívám asi 3 roky.
5
Avatar autora | 15.3.2021
Jsem spokojená, užívám již přes 2 roky.
5
EG Avatar autora | 12.3.2021
Spokojenost ******************* ????????????????????????????????????????????????
5
BL Avatar autora | 12.3.2021
Spokojena.
5
EG Avatar autora | 11.3.2021
Vše jak má být, spokojenost VELKÁ, moc děkuji.
5
HK Avatar autora | 7.3.2021
Kupuji opakovaně, reklama nelže, je super.
5
SS Avatar autora | 23.2.2021
Dosud jsme ojednané (Kód obj. 21808825 z 9.2.2021) a zaplacené ( Fa uhrazena 11.2.2021) produkty neobdržely
5
MC Avatar autora | 21.2.2021
*****
5
DM Avatar autora | 21.2.2021
Beru ho dlouhodobě a opravdu funguje, nejde o žádnou sugesci. Mnohokrát se osvědčil proti nastupujícímu nachlazení, které záhy potlačil.
5
ZF Avatar autora | 18.2.2021
Maximálně, vřele doporučuji.
5
Avatar autora | 31.1.2021
Výborný
5
HH Avatar autora | 12.12.2020
Beru po prvé,zatím nevím.
5
ZD Avatar autora | 10.12.2020
výborný produkt.
5
ZK Avatar autora | 4.12.2020
Ano jsem spokojena, zásilka byka vyřízená rychle a v pořádku.
5
BF Avatar autora | 28.11.2020
Dávám dětem preventivně a velká spokojenost
5
VK Avatar autora | 27.11.2020
Super přírodní produkt, který funguje
4
JP Avatar autora | 26.11.2020
výborný přírodní produkt
5
EL Avatar autora | 24.11.2020
velice spokojena
5
JK Avatar autora | 12.11.2020
Koupila jsem pro dceru, zatím nebyla nemocná.
5
DH Avatar autora | 23.10.2020
Použivame už léta, výborný přírodní produkt.
5
JH Avatar autora | 21.5.2020
velice spokojeni
5
PM Avatar autora | 30.4.2020
5
5
ŠJ Avatar autora | 31.3.2020
Používám už pár let, díky Vironalu nepotřebujeme při nemoci nic jiného. Pouzivam i jako kapky do nosu. ????
5
Avatar autora | 23.3.2020
Určitě doporučuji .
5
AK Avatar autora | 23.3.2020
Naprosto spokojená.
5
JF Avatar autora | 5.3.2020
Tento produkt v naší domácnosti již několik let nesmí chybět,hlavně v chřipkovém období.
5
V Avatar autora | 18.9.2019
Vironal užíváme se synem školkového věku týden, nasadila jsem nám ho jako prevenci, abychom ten podzim ustáli a chtěla jsem změnu po předchozím užívání colostra. Díky tomuto přípravku se nám oběma výrazně zmírnila podzimní rýma a v nic jiného se nerozjela.
5
VK Avatar autora | 16.9.2019
Začátkem podzimu vždy nasadím Vironal celé rodině.
5
IK Avatar autora | 7.5.2019
Jsem velmi spokojená.
5
LH Avatar autora | 24.4.2019
Rozhodně doporučuji. Když se nemohu dostat z nějaké chřipky, zaručeně zabere. Už za dva dny je mi téměř dobře. Užívám již hodně let a je to jediný produkt, který nezklame. I jako prevence
5
Avatar autora | 27.2.2018
+ Od té doby, co jsem se s tímto přípravkem seznámila děti jsou nemocné minimálně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: