Zákaznická podpora:info@dfbyliny.cz

Energy vonný olej Sweet orange10 ml

Kód: 7969
Akce
Značka: ENERGY
ZDARMAZDARMA 300 Kč –23 %
energy geranium aromaterapeuticka esence 10 ml.jpg.big
300 Kč –23 % 230 Kč 2 300 Kč / 100 ml
Skladem

Energy Sweet orange aromaterapeutická esence je bioinformační přípravek obsahující vysoce koncentrovaný 100 % přírodní extrakt bylin - Sweet Orange.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Esence pomeranče přináší doslova šťávu do života! Nasajme životadárnou, mnoho stínů, chmur a strachů se tak rozplyne novým nádechem!
Tímto olejem se rozproudí a uvolní energie solar plexu, zalije „úrodnou pánev“ druhé čakry a naleje elixír optimismu do všedních dní.

Sladký pomeranč

Věděli jste, že konzumací pomerančů přispíváme k celkové hydrataci těla, která podporuje psychické i fyzické zdraví, zlepšuje krevní oběh, optimalizuje funkci orgánů a maximalizuje metabolismus.

Inhalace: 2–3 kapky do difuzéru nebo odpařovače.

Masáže a aplikace na pokožku: 1–2 kapky smícháme s 20 ml rostlinného oleje.

Koupele: Esenci je nutné vždy nejdříve rozmíchat v emulgátoru (rostlinný olej, vysoce procentní smetana nebo kterýkoliv z terapeutických krémů Pentagramu®) a poté přidat do vody. Pro zvýšení účinku lze obohatit koupelovou solí Biotermal. Doba koupele 20 minut.

Dávkování pro celotělové koupele: 3–4 kapky rozmíchat s 20 ml oleje, 150 ml smetany nebo 1 lžící terapeutického krému. Přidáme do vany s teplou vodou.

Dávkování pro koupele nohou: 2–3 kapky rozmíchat s 15 ml oleje, 75 ml smetany nebo 1 vrchovatou lžičkou terapeutického krému. Přidáme do nádoby s teplou vodou, které by mělo být tolik, aby dosáhla nad kotníky. Lázeň působí přes reflexní plochy a body na chodidlech.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
1
T Avatar autora | 30.10.2023
Bohužel jsem obdržela balení oleje, kde bylo méně mililitrů, než v ostatních olejích. Lahvička vypadala rozbalená, protože voněla olejem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: