Zákaznická podpora:info@dfbyliny.cz

ENERGY ANNOVET 30ML

Kód: 430
Akce
Značka: ENERGY
ZDARMAZDARMA 654 Kč –34 %
ENERGY ANNOVET 30ML
654 Kč –34 % 430 Kč
Skladem

Pomocný preparát při onkologických onemocněních. Selektivně ničí buňky některých nádorů. Zvyšuje vitalitu a chuť do života u starých zvířat anebo u zvířat při těžkých onemocněních. Působí na hojení a zvýšení odolnosti sliznic i při infekčním onemocnění. Lze použít jako pomocný preparát při parazitárních onemocněních a to zejména způsobených jednobuněčnými parazity.

Koncentrát z extraktu listů jihoamerického stromu annona ostnitá (Annona muricata) obsahující acetogeniny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Annovet

 

Koncentrát z extraktu listů jihoamerického stromu annona ostnitá (Annona muricata) obsahující acetogeniny. U starších zvířat se projevuje vitalizačními účinky. Působí proti křečím, má zklidňující účinky při stresu, spolupůsobí při snižování krevního cukru, snižuje krevní tlak. Posiluje činnost srdce i imunitního systému. Působí také antibakteriálně a jeví antiparazitární účinky proti jednobuněčným krevním parazitům. Má výrazné selektivní cytotoxické účinky. Působí na některé typy nádorů, přičemž pro buňky těla nepředstavuje žádné nebezpečí.

 
 
Použití:
Pomocný preparát při onkologických onemocněních. Selektivně ničí buňky některých nádorů. Zvyšuje vitalitu a chuť do života u starých zvířat anebo u zvířat při těžkých onemocněních. Působí na hojení a zvýšení odolnosti sliznic i při infekčním onemocnění. Lze použít jako pomocný preparát při parazitárních onemocněních a to zejména způsobených jednobuněčnými parazity.
 
 
Stimuluje:
Výkon srdce (tonus)
Imunitní odpověď při infekcích
Apoptózu (programovanou smrt) buněk některých typů nádorů
 
 
Tlumí:
Vysoký krevní tlak
Nervozitu, má zklidňující účinky
Množení jednobuněčných i vyšších parazitů
Růst bakterií v zažívacím traktu
Kašel, onemocnění dýchacích cest
Neuralgie (bolesti nervů)
Střevní koliky
Horečku
 
 
Složení:
Koncentrovaný extrakt z annony ostnité (Annona muricata) 100 %.
 
 
Doporučené dávkování:
Pro všechny druhy zvířat podávejte v množství 1 až 2 kapky na každých 10 kg hmotnosti zvířete 2x až 3x denně U velkých zvířat 5 až 10 kapek na každých 100 kg hmotnosti 2x denně po dobu 3 týdnů.
 
 
Doporučení:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Po třech týdnech užívání následuje jeden týden pauza. Během užívání přípravku zajistěte dostatečný příjem vody. Před použitím nutno protřepat. Při podávání trvajícímu déle než měsíc (včetně týdenní přestávky) je nutné aplikovat probiotika - PROBIOVET .
 
 
Upozornění:
Podávejte odděleně od ostatních regeneračních preparátů s minimální pauzou 10 minut. Pokud se při podávání objeví zvracení anebo nežádoucí sedativní (zklidňující) účinky, je nutné snížit dávkování.
 
 
Nežádoucí účinky a interakce:
Snižuje krevní tlak. Nelze používat při hypotenzi. Není vhodný pro gravidní samice. Může způsobit potrat. Nelze používat současně s léky snižujícími krevní tlak.
 
 
Skladování: 
Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí. Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.
 
 
Objem: 
30 ml
 
 
Management kvality: 
Výrobek byl vyvinut, vyroben a kontrolován ve shodě s požadavky normy ISO 9001:2008.

Doplňkové parametry

Kategorie: VETERINA - DOPLŇKY STRAVY A VITAMÍNY PRO ZVÍŘATA
Hmotnost: 0.03 kg
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 17.7.2021
Produkt jsem zakoupila na základě své vlastní zkušenosti s přípravky Vironal a Gynex. Všimla jsem si, že jsou produkty firmy Energy i pro zvířata a zakoupila jsem přípravek Annovet. Moje fenečka měla nádory na mléčné žláze. Jeden přímo v bradavce, tvrdý okolo s mokvající tkání s vytékajícím hnisem s příměsí krve, druhý tvrdý velikosti 6 cm. Po 3 týdnech užívání je mokvající nádor pouze tvrdý o 1 cm menší bez výtoku, druhý je také cca o 1 cm menší. Během týdenní pauzy se ještě oba nádory o 1/2 cm zmenšily. Fenečce se neskutečně zlepšila srst, je lesklá a na pohmat hebčí. Ve svých 12 letech ožila, je vitálnější. Přípravek je zřejmě i detoxikační, jelikož se jí zlepšila stolice - konzistence i barva. Nyní budu aplikovat druhou kúru. Fenečce žádné jiné další preparáty ani léčiva kromě Annony nepodávám! Rozhodně doporučuji!!!
5
Avatar autora | 24.1.2020
+ přírodní výrobek
+ podle jiných zákazníků (jejich reálných pozitivních zkušeností) pomáhá na malé nádorky feneček (proto jsem také tento produkt zakoupila)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: