Eone MEDVÍDEK mycí olej na zadečky 1000ml
Související produkty
Detailní popis produktu
Hydrofilní olej pro přípravu mycí emulze.
Mycí olej Medvídek je velmi jemný, přírodní čistící olejový přípravek rozpustný ve vodě. Je určen k domácí přípravě vždy čerstvé přírodní emulze pro umývání oblasti pod plenkami. Výrobek neobsahuje konzervační látky ani syntetické parfemace, je vyroben pouze z rostlinných olejů a velmi malého množství levandulového éterického oleje.
Je určen pro děti od nejranějšího věku. S Medvídkem bude pokožka zadečku lépe odolávat vlhkému prostředí, protože obsažené rostlinné oleje zachovávají a posilují její přirozený ochranný lipidový plášť.
Vznikl kvůli mé přecitlivělosti na klasické vlhčené ubrousky. Nechtěla jsem je používat na svého novorozeného chlapečka a tak jsem hledala variantu, neboť ani samotná voda obvykle nebyla tím nejlepším - některé látky prostě lépe umyje olej.
... a tak vznikl MEDVÍDEK. Používali jsme ho prvně hlavně na podplenkovou péči a později kdykoliv jsme byli na pískovišti, na výletě a podobně - na ručičky. Děti prostě občas chtějí jíst a chtějí svoji dobrotu držet v ručičkách, jenže tekoucí čistá voda nikde... Naředěný Medvídek a Perlička s ním vždy každou situaci pomohly snadno vyřešit :-)
Vaše Eoné
K Medvídkovi je praktické mít ubrousky Perlička a Ředící lahvičku. Má sprej s kvalitním rozprašováním a etiketu pro správný poměr MEDVÍDKA a vody.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mytí a koupel |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.9 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
