Zákaznická podpora:info@dfbyliny.cz

ENERGY REGAVET 30ML

Kód: 388
ZDARMAZDARMA 499 Kč –23 %
Regavet LoRes
499 Kč –23 % 384 Kč
Skladem

- vhodný při problémech trávicího traktu a veškerého metabolismu
- působí při jaterních a žlučníkových problémech
- napomáhá při intoxikacích nejrůznějšího původu
- je vhodný při alergiích a potížích se srstí doprovázených suchými ekzémy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Regavet

Je vhodný pro každý druh zvířete.

Regavet lze využít při problémech zažívacího traktu a veškerého energetického metabolismu. Zejména při poruchách trávení, zvracení, střevní a žaludeční infekci, pokud se potíže omezují jen na zažívací trakt (jinak je vhodnější Virovet), při jaterních a žlučníkových problémech.

Velmi dobře působí při intoxikacích nejrůznějšího původu (včetně bakteriálních toxinů), kde je ho vhodné kombinovat s preparátem Cytovet. Osvědčil se při začínajícím šedém zákalu oční čočky.

Při střídání s preparátem Renovet působí na zmírnění alergií.

 

Má pozitivní vliv na problémy se srstí, které jsou doprovázeny suchými ekzémy.

 

Zde je potřeba opatrnosti, neboť se může objevit reverzní reakce. Proto v těchto případech začínáme na dolní hranici doporučeného dávkování 1x denně. U ekzémů je vhodné připravit terén pro Regavet preparátem Renovet. Nikdy je ale nelze užívat současně! Nejprve 2 až 3 týdny Renovet, minimálně 1 týden udělat přestávku a následně 2 až 3 týdny podávat Regavet. Případné zvýšené vypadávání srsti je známkou očisty těla (např. těžké kovy se vylučují i srstí). Není důvod k obavám. Naroste srst nová a zdravá.

 

Regavet lze využít u zvířat trpících na svrbění mezi lopatkami a na koncových částech končetin. Někdy může být toto svrbění doprovázeno výsevem puchýřků anebo se zde objevuje suchý ekzém. Musíme ale napřed vyloučit výskyt vnějších parazitů. Zvířata bývají v těchto případech přecitlivělá na hluk a projevují se u nich agresivní sklony. Může být registrováno postižení hrudních obratlů. Bývá patrné mírné nahrbení někdy doprovázené zježením srsti v této oblasti.

Použití:

[v závorce uveden nejvhodnější pomocný preparát pro lepší účinek]

- Úprava energetického metabolismu, metabolismu bílkovin, aktivace enzymů [Probiovet]. - Zažívací potíže (mimo žlučníku a jater) [Cytovet, Probiovet, Biomultivet]. - Zvracení [Fytovet]. - Při otravách organofosfáty, organickými jedy [Cytovet]. - Na bolestivou srst, bolestivá reakce na dotyk [Fytovet].

Stimuluje:

- Srdce při jeho oslabení, ztenčení stěny, zvětšení komor [Skelevet]. - Tvorbu hormonů [Omegavet]. - Chuť k jídlu [Fytovet, Biomultivet]. - Trávení, při hubnutí, nebo naopak tloustnutí [Omegavet]. - Nedostatečnou tvorbu trávicích enzymů [Fytovet, Biomultivet].

Tlumí:

- Únavu anebo zadýchávání při námaze [Omegavet, Fytovet]. - Nadměrné močení při selhávání ledvin [Probiovet]. - Projevy zánětu na jakémkoli orgánu (horkost, bolestivost, otok, ztráta funkce) [Skelevet]. - Záněty žil, vaskulitidy [Imunovet]. - Bolestivé záněty mízních uzlin a lymfatických cév [Skelevet, Imunovet]. - Akutní záněty dělohy, prostaty, močových a pohlavních cest [Imunovet, Omegavet]. - Alergická onemocnění (střídat s Renovetem) [Imunovet]. - Záněty oční spojivky [Cytovet – zředěný]. - Pomoc při tlumení růstu nádorů pojivové tkáně (sarkomů) [Cytovet, Imunovet]. - Mírní bázlivost a patologický strach [Fytovet].

 

Složení: Bylinný extrakt 82,6 % (Potentilla erecta, Taraxacum officinale, Plantago lanceolata, Veronica officinalis, Chelidonium majus, Pimpinella saxifraga, Zanthoxylum piperitum, Artemisia abrotanum, Gentiana lutea, Marrubium vulgare, Agrimonia eupatoria, Galium verum, Saxifraga granulata), sorbitol – zahušťovadlo, mikrokrystalická celulóza – zahušťovadlo, voda, xanthan – zahušťovadlo, grapefruitový extrakt – konzervant, sorbát draselný – konzervant, směs silic 0,12 %, silymarin 0,10 %.

Doporučené dávkování:

Pro zvířata do 1 kg hmotnosti: nutné ředit vodou 1:10, 1 kapka ředěného roztoku na 100 g hmotnosti zvířete 2–3x denně

Pro zvířata do 15 kg hmotnosti: 1 kapka 1–3x denně

Pro zvířata nad 15 kg hmotnosti: 3 kapky na každých i započatých 50 kg hmotnosti 1–2x denně

 

Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Po třech týdnech užívání následuje minimálně jeden týden pauza.

Během užívání přípravku zajistěte dostatečný příjem vody.

Před použitím nutno protřepat.

 

Skladování:

Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření.

Výrobek je nutno skladovat v suchu a temnu, uchovávat při teplotě 10–25 °C a chránit před mrazem.

Minimální trvanlivost do data uvedeného na spodní straně krabičky a na etiketě.

Výrobek byl vyvinut, vyroben a kontrolován ve shodě s požadavky normy ISO 9001:2008.

Doplňkové parametry

Kategorie: VETERINA - DOPLŇKY STRAVY A VITAMÍNY PRO ZVÍŘATA
Hmotnost: 0.03 kg
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
E Avatar autora | 5.8.2021
Zakoupila jsem starému kocourkovi, který má nemocné ledviny. Užíváme teprve přes týden, tak zatím nemohu posoudit účinnost.
5
IS Avatar autora | 19.4.2021
Velmi rychlé dodání, doporučuji.
5
Avatar autora | 7.8.2019
+ Kapky od Regavet dávám našemu kočičákovi k veterinární dietě od VetLife renal. Dávám 2 kapky na den, do konzervy, aby je rychleji slupnul. Z vysokých ledvinových hodnot, jsou hodnoty takřka na normálu a za to jsem velmi spokojená. Vřele doporučuji majitelům ledvinářů, ať už pejsků nebo kočičáků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: