Zákaznická podpora:info@dfbyliny.cz

Energy Gaja + Runa essence 2set

Kód: 8208
1 180 Kč –27 %
3950371992 220x220
1 180 Kč –27 % 860 Kč
Skladem

Cenově výhodný 2set kaše Gaja essence a smoothie Runa essence.
Gaja essence

Doplněk stravy - biorytmická kaše

NUTRIČNĚ KOMPLEXNÍ VÝŽIVA
DLE TČM NÁLEŽÍ K PRVKU ZEMĚ
HARMONIZACE TRÁVENÍ
POSÍLENÍ SLEZINY-SLINIVKY A ŽALUDKU
ČISTĚ PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gaja essence je čistě přírodní, harmonizační a biorytmická kaše sestavená podle principů tradiční čínské medicíny (TČM). Respektuje nutriční potřeby a klíčové biorytmy organismu – ve správnou chvíli dodává našemu tělu co nejšetrněji připravené a vzájemně sladěné esenciální ingredience. Všechny suroviny jsou pečlivě vybrané s důrazem na kvalitu i způsob zpracování, kdy byla zachována jejich ryzí čistota a živá podstata. Kaše je naprosto bez chemie, aditiv a konzervantů. Neobsahuje lepek, živočišné mléko ani rafinovaný cukr.

 

Účinky a použití

Svým působením přispívá k harmonizaci dráhy sleziny-slinivky a žaludku.
Synergické složení a účinek jednotlivých surovin podle TČM působí jako preventivní i terapeutická strava u jedinců s oslabenou čchi sleziny-slinivky a žaludku. Nezatěžuje trávicí systém, je vhodná pro osoby s citlivým trávením.

Poskytuje energeticky vyváženou, nutričně komplexní, snadno stravitelnou, čistou a přirozenou výživu. Povzbuzuje vylučování zažívacích šťáv v žaludku a pomáhá se vstřebáváním potravy, podporuje obnovu prospěšných probiotik ve střevech. Snadno dostupná, rychlá a nutričně vysoce kvalitní snídaně či svačina do práce, školy, na cestách, dovolené, v porodnicích či nemocnicích.
Způsob použití a dávkování

Do misky vysypte zhruba 60 g kaše a zalijte 160-180 ml horkou vodou (90°C) anebo (rostlinným) mlékem. Nechte 2–3 minuty odstát pod pokličkou. Hustotu kaše ovlivníte podle své preference množstvím přidané vody. Dle chuti přidejte ovoce, ořechy, semínka, jogurt, tvaroh apod.

 

Složení 1 porce (60 g):

Sušené naklíčené ovesné vločky (56,97%), sušená hruška (9,69%), sušené kokosové mléko (9,69%), vaječný protein (9,69%), sušená třtinová šťáva (9,69%), sušené miso (3,22%), kopřivové semeno (0,66%), vanilka pravá mletá, citronový prášek, nerafinovaná sůl. Může obsahovat stopy obilovin, skořápkových plodů, sezamu a mléka.

 

Způsob skladování:

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10 – 25 °C.

 

Minimální trvanlivost:

Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

 

Objem:

420 g

 

Runa essence

Doplněk stravy - biorytmické smoothie

OSVĚŽUJÍCÍ A NUTRIČNĚ VYVÁŽENÉ SMOOTHIE
DLE TČM NÁLEŽÍ K PRVKU OHEŇ
POSÍLENÍ SRDCE A TENKÉHO STŘEVA
OMLAZUJÍCÍ EFEKT, KOLAGEN BOOSTER
POVZBUZENÍ ŽIVOTNÍ RADOSTI
HARMONIZACE PSYCHIKY
ČISTĚ PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

Runa essence je čistě přírodní, harmonizační a biorytmické smoothie sestavené podle principů tradiční čínské medicíny (TČM) podporující psychiku, povzbuzení životní radosti a mladistvý vzhled. Respektuje nutriční potřeby i klíčové biorytmy organismu a našemu tělu dodává co nejšetrněji připravené a vzájemně sladěné esenciální ingredience. Všechny suroviny jsou pečlivě vybrané s důrazem na kvalitu i způsob zpracování, kdy byla zachována jejich ryzí čistota a živá podstata. Smoothie je naprosto bez chemie, aditiv a konzervantů. Neobsahuje lepek ani přidaný cukr.

 

Účinky a použití

Synergické složení a účinek jednotlivých surovin podle TČM působí jako preventivní i terapeutická strava u jedinců s oslabením čchi srdce a tenkého střeva. Jednotlivé složky – ovoce, medicinální houba, bylinky a koření se navzájem podporují. Obsahuje zdroj vlákniny, bílkovin, sacharidů a kvalitních tuků a je plné zdraví prospěšných antioxidantů, polyfenolů, vitaminů a minerálů. Významný je omlazující (anti-aging) efekt.

Snadno dostupná, rychlá a nutričně vysoce kvalitní snídaně či svačina do práce, školy, na cestách, dovolené, v porodnicích či nemocnicích.

 

Způsob použití a dávkování

Do mixéru na přípravu smoothie (anebo do šejkru – pokud vám nevadí hrubší konzistence) vsypte 30 g (cca 2–3 lžíce) smoothie, zalijte cca 200 ml vody pokojové teploty a rozmixujte.

 

Složení 1 porce (30 g):

Syrovátkový protein (32,8 %), sušené kokosové mléko (16,7 %), lyofilizovaný banán – prášek (16,3 %), sušená hruška – prášek (13,3 %), plodnice rosolovky řasotvaré – prášek (9,3 %), lyofilizovaná borůvka (plod) – prášek (9 %), extrakt z nati mučenky pletní (1,7 %), sušený mletý oddenek zázvoru lékařského (0,3 %), extrakt z oddenku kurkumovníku dlouhého (0,2 %), nerafinovaná sůl.
Může obsahovat stopy obilovin, skořápkových plodů, sezamu a mléka.

 

Způsob skladování:

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10 – 25 °C.

 

Minimální trvanlivost:

Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

 

Objem:

210 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: